PostHeaderIconBacardi PRODÁN

Jméno: Bacardi (welsh part brad 50%)

Narozen:3.5.2010

KVH: zatím 142cm

Původ: matka: Amálka (ČSP)    otec: 808 Basco 

Cena: PRODÁN

Otec Basco s kohoutkovou výškou 138cm, je prověřená kvalita v chovu welsh a welsh part brad. Hřebec vyniká bezproblémovou povahou, skvělou jezditelností a výjimečným exteriérem. Výborná mechanika pohybu, prostornost chodů. Potomstvo vyskákalo T**, v drezuře dosáhlo výkonnosti L.

Matka Amálka je český sportovní pony, ryzka se znaky s kohoutkovou výškou 147cm. Vyskákáno má oficiálně ZLP, ale v tréninku skáče do 110cm. Výborně tepuje, proto občas vyrazí i na vytrvalostní závody. U nás ji využíváme pro ježdění malých dětí, protože oplívá velikou trpělivostí. Má mnoho úmístění ze 60cm a 70cm hobby parkurů s dětmi. Chodí víceméně čistě. 

Bacardi je nádherný odznakový ryzák. Po tatínkovi zdělil ušlechtilost, po mamince povahu. Je to velice kontaktní koníček, vhodný bude do sportu, ale i jako rodinný mazlíček. V současné době pobývá na pastvinách mezi svými vrstevníky. Už zde je vidět jeho výjimečná povaha - vodí stádo a pokud přijdou do výběhu lidé, jeprvní, který u nich je:-) Vzhledem k původu bude vhodný do pony sportu. V dospělosti bude mít jistě přes 140cm KVH a bude to spíše mohutnější čtvercový koník.

Další foto ZDE!

Video potomka po Basco: http://www.youtube.com/watch?v=i1SkKrGnjO4